DELEGACI 2015

DELEGACI na II Zjeździe KOP w Krakowie

imię nazwisko, kraj, organizacja,

  1. dr Dorota Andraka – USA Centrala Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce
  2. Teresa Arszagi – Belgia Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II
  3. Justyna Bonikowska – Niemcy Związek Nauczycieli Języka Polskiego i Pedagogów w Niemczech
  4. Żaneta Brudzińska – Wielka Brytania Polska Macierz Szkolna Londyn
  5. Witalij Chmielewski – Kazachstan Związek Polaków w​ ​Kazachstanie
  6. Anna Dunajewski – USA Polska Szkoła im. Czesława Milosza
  7. Beata Katarzyna Grzech – Hiszpania Hiszpańsko Polskie Stowarzyszenie Kulturalne FORUM
  8. Jacek Jurkowski – Szwecja Związek Nauczycieli Polskich w Szwecji
  9. Renata Kaczmarek – Niemcy Związek Nauczycieli Języka Polskiego i Pedagogów w Niemczech
  10. Tomasz Karawajczyk – Holandia Forum Polskich Szkół w Holandii/ Niemcy Chrześcijańskie „Centrum” w Niemczech
  11. Ewa Koch – USA Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce
  12. Danuta Lemoyne – Francja ECOLE NOVA POLSKA im. Stanisława Leszczyńskiego
  13. Agnieszka Lonska – Holandia Forum Polskich Szkół w Holandii
  14. Lucyna Lis – USA Centrala Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce
  15. Iwona Malinowski – Kanada Związek Nauczycieli Polskich w Kanadzie​ ​
  16. Josef Malinowski – Niemcy Związek Polaków w Niemczech “Rodło”
  17. dr Maria Małaśnicka Miedzianogóra – NUOP
  18. Roman Miedzianogóra – Dania Towarzystwo Krzewienia Oświaty Polskiej w Danii im. Adama Sokólskiego
  19. Maria Paździor-Marchwiński – USA Centrala Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce
  20. Ewa Miżejewska – Niemcy Polska Macierz Szkolna w Niemczech
  21. Ewa Piacentile – Włochy Iter. Inst. Polish Culture Padowa
  22. Barbara Rejak – Niemcy Polskie Towarzystwo Szkolne „Oświata” T.z. w Berlinie
  23. Ewa Ronay – Węgry Szkoła Polska
  24. Andrzej Russ – Czechy Macierz Szkolna w Republice Czeskiej
  25. dr Jolanta Tatara – USA Zrzeszenie Nauczycieli Polskich Chicago
  26. Anna Tracz – USA Centrala Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce
  27. Hanna Sand – Norwegia Polska Szkoła Sobotnia im. Bl. Jana Pawla II, Polsk Lørdagsskole
  28. Irena Saszko – Ukraina Chmielnicki Oddział związku Nauczycieli Polskich Ukrainy
  29. Helena Sołtys – USA Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce
  30. Mirosław Szejbak – Litwa Forum Rodziców Szkół Polskich na Litwie
  31. Marta Szutkowska-Kiszkiel – Irlandia Polska Macierz Szkolna w Irlandii
  32. Agnieszka Zając – Irlandia Polska Szkoła Sobotnia Ballymena
  33. Małgorzata Zajączkowska – Wielka Brytania Przewodnicząc a Rady Polskiej Macierzy Szkolnej w UK
  34. Hanna Walas – USA Polska Szkoła im. Jana Matejki
  35. Gość zaproszony na inaugurację II Zjazdu KOP ​Angelika Borys – Białoruś​ Związek Polaków na Białorusi​

Komentarze są wyłączone.