Interpelacja posła Adama Kwiatkowskiego

Interpelacje posła Adama Kwiatkowskiego na temat niepokojącej sytuacji w oświacie polonijnej. Interpelacja nr 10966 z dnia 24.10.12 w sprawie sytuacji w oświacie polonijnej, a w szczególności braku równego traktowania dzieci i nauczycieli z polskich szkół społecznych oraz szkolnych punktów konsultacyjnych.
Interpelacja nr 10967 z dnia 24.10.12 w sprawie sytuacji w oświacie polonijnej, a w szczególności wprowadzenia równego traktowania wobec polskich szkół społecznych oraz szkolnych punktów konsultacyjnych

Poseł  Adam Kwiatkowski  jest członkiem Komisji ds. Łączności z Polakami za Granicą. W ostatnich wyborach głosami Warszawiaków oraz Polonii został wybrany do Sejmu RP. Uzyskał 6.284 głosów, w tym ponad 3.000 w Ameryce Północnej. Zadeklarował wówczas, że będzie prawdziwym reprezentantem Polonii, co oznacza jego zainteresowanie przez całą kadencję poselską sprawami Polonii i Polaków mieszkających za granicą. Poseł Adam Kwiatkowski na bieżąco utrzymuje kontakty ze swoimi wyborcami zarówno w kraju, jak i za granicą. Można kontaktować się z nim mailowo, a w każdy ostatni poniedziałek miesiąca można bezpośrednio z nim porozmawiać w trakcie internetowych dyżurów polonijnych.

Więcej informacji na temat posła Adama Kwiatkowskiego znajduje się na stronie Biura Poselskiego www.adamkwiatkowski.pl

 

Otagowano , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.