Pierwsza Zdalna Światowa Olimpiada Szkół Polonijnych. “Razem globalnie na kwarantannie!”

W związku z pandemią COVID 19 i odwołaniem całego kalendarza imprez polonijnych w tym naszej irlandzkiej olimpiady 2020, przenosimy się do Internetu! 

Polska Szkoła SEN w Dublinie zaprasza serdecznie całą Polonię, szkoły, organizacje, pojedynczych Polonusów, dzieci, młodzież, dorosłych oraz przyjaciół z Polski do wspólnej zabawy.

Proponujemy Igrzyska Zdalne dla całego świata. Wszystkie konkurencje w trybie online w dniu 6 czerwca 2020 i wielką galę nagrodzonych, wirtualną i stacjonarną w drugiej połowie września 2020.

Zdalna Olimpiada Szkół Polonijnych odbędzie się w sobotę w sieci internetowej 6 czerwca 2020 roku z udziałem wszystkich chętnych szkół i zawodników z całego świata. Po zgłoszeniach, które przyjmujemy do 1 czerwca, dostaną Państwo linki przekierowujące do pokoi olimpijskich. Nic prostszego, jak tylko kliknąć w link i jesteście z nami! W każdym pokoju będzie czekał nauczyciel/trener, który zajmie się przeprowadzeniem konkurencji on-line.  Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej wielkiej polonijnej, wirtualnej zabawie! 

czytaj więcej…

//point.kop-pl.com///point.kop-pl.com/razem-globalnie-na-kwarantannie/

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.