Polska w obiektywie polonijnego dziecka.

Międzynarodowy konkurs fotograficzny dla dzieci: Polska w obiektywie polonijnego dziecka. www.fpsn.nl

Forum Polskich Szkół w Holandii zaprasza polonijne dzieci i młodzież z całego świata do udziału w czwartym wakacyjnym konkursie fotograficznym: „Polska w obiektywie polonijnego dziecka”. Tegoroczny konkurs jest edycją międzynarodową, każde polonijne dziecko w wieku 4-18 lat mieszkające poza Polską może wysłać nam maksymalnie trzy zdjęcia wykonane samodzielnie w czasie wakacyjnego pobytu w Polsce.

Jaka jest Polska w Waszych oczach? Co Wam się wydaje najbardziej interesujące, wyjątkowe, piękne, warte pokazania całemu światu?

Czekamy na Wasze zdjęcia do 15 września 2017 przesłane za pomocą formularza dostępnego od sierpnia na naszej stronie lub mailowo na adres:  konkursfotograficznyfpsn@gmail.com

Jurorzy wybiorą 10 najciekawszych zdjęć, autorów, których nagrodzimy. Wystawa prac konkursowych będzie miała miejsce w Holandii. Wszystkie zdjęcia konkursowe zostaną opublikowane na naszych stronach, a wybrane zdjęcia na stronach naszych partnerów. TOP 10 zdjęć zostanie opublikowane w postaci kalendarza.

Forum Polskich Szkół w Holandii jest stowarzyszeniem non-profit działającym w Holandii. Jest organizacją dachową zrzeszającą wszystkie szkoły społeczne z terenu Holandii.

Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie organizatora: www.fpsn.nl

Kongres Oświaty Polonijnej pragnie podkreślić, że objął swoim Patronatem to wydarzenie, które jest ważne dla polonijnych środowisk oświatowych a Prezydent dr Jolanta Tatara zasiada w skład Jury konkursu. Starajmy się w miarę możliwości promować ten konkurs i powoływać podobne akcje w innych ośrodkach, tak aby dobre imię Polski było widać w obiektywie Młodego Ambasadora Polski.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.