Życzenia na nowy rok szkolny 2023/2024

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Członkowie Kongresu Oświaty Polonijnej!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024 życzymy, żeby był on udany i pełen sukcesów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze.

Życzymy Wam, aby nauka była udaną przygodą edukacyjną. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Niech nowy rok szkolny przyniesie wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć Waszych dzieci. Życzymy dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.

Drodzy nauczyciele! Przekazujemy serdeczne pozdrowienia wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą z Państwem na co dzień. Życzymy, aby w nowym roku szkolnym Waszą drogę rozświetliło słońce, niebo było spokojne, czyste i błękitne, Wasze zdrowie było mocne, a energii nigdy nie zabrakło.

Bezpiecznego Nowego Roku Szkolnego!

W imieniu Zarządu

Prezes Kongresu Oświaty Polonijnej

Wiktoria Laskowska

Otagowano , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.