ŻYCZENIA DYREKTORA IRJP Z OKAZJI NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

„Człowiek jest wielki nie przez to co ma,
nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Warszawa 1 września 2023 r.

Państwo
Prezesi Organizacji Społecznych Dyrektorzy Szkół za Granicą Rodzice, Uczniowie
Szanowni Państwo

z okazji rozpoczynającego się dzisiaj nowego roku szkolnego 2023/24 życzę Państwu wielu sukcesów i satysfakcji z osiągnięć podopiecznych, zadowolenia w pracy zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń.

Rodzicom życzę, by wszyscy, których na swej drodze spotyka ich dziecko, udzielali mu życzliwej pomocy i wsparcia, a Uczniom wytrwałości w przezwyciężaniu trudności i osiągania sukcesów w życiu.

Życzę, aby Wasza Szkoła nadal była miejscem, w którym panuje klimat życzliwości i wzajemnego szacunku, gdzie profesjonalna Kadra Pedagogiczna udziela pomocy i wsparcia zarówno Uczniom, jak i ich Rodzicom.

Działania doświadczonych nauczycieli dbających o wszechstronny rozwój wychowanków, ich przygotowanie do dalszych etapów edukacji, a także do życia w europejskim społeczeństwie, są godne podziwu i naśladowania.

Wam, Drogie Dziewczęta i Chłopcy, życzę sukcesów w nauce, radości, trwałych przyjaźni, a wszystkim Państwu, aby wspólnie spędzone chwile w Polskiej Szkole zapisały się na stałe w Waszych sercach i pamięci.

Rzeczpospolita Polska jest z Was dumna.

Dyrektor Instytutu Rozwoju Języka Polskiego
im. świętego Maksymiliana Marii Kolbego
Prof. dr hab. Jacek Gołębiowski

Otagowano , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.